Obľúbené rekreačne-úžitkové a pracovné štvorkolky TGB ponúkajú podarený dizajn, elektricky prepínateľný pohon 4x4 s uzávierkou predného alebo obidvoch diferenciálov, nezávislé zavesenie všetkých kolies, vysokú spoľahlivosť a úžitkovú hodnotu, veľkú ťažnú silu, príjemné jazdné vlastnosti a celý rad atraktívneho príslušenstva a doplnkov už v základnej cene. Štvorkolky TGB niekoľko krát získali ocenenia "Štvorkolka roka" a stali sa najpredávanejšími štvorkolkami v SR a ČR. Štvorkolky TGB tiež zvíťazili v nemeckej ankete "Quad of the Year" ako najlepšia štvorkolka v Nemecku v kategórii 300.-550ccm.


Kliknutím na logo prejdete na ponuku štvorkoliek.

Web dovozcu: www.tgbmotor.cz

Pracovno-rekreačné a úžitkové štvorkolky a UTV Linhai Vás prekvapia vysokou pracovnou morálkou, nenáročnou prevádzkou, vynikajúcou úžitkovou hodnotou a výborným pomerom ceny a kvality. Pri každodennom používaní oceníte pohodlne nastavené pérovanie, tichý a spoľahlivý motor, pohon 4x4 a jednoduché ovládanie. Vaša peňaženka zase ocení fakt, že ide o cenovo vôbec najdostupnejšie kvalitné pracovno-rekreačné štvorkolky a UTV na našom trhu.


Kliknutím na logo prejdete na ponuku štvorkoliek. 

Web dovozcu: www.linhai-atv.cz

Moderná konštrukcia, vysoká spoľahlivosť, jednoduchá ovládateľnosť, priaznivá cena a dôraz na kvalitu výroby, to sú hlavné dôvody dlhodobej obľúbenosti štvorkoliek Access. Keď sme pred rokmi v Thaiwane vyberali značku štvorkoliek, ktoré by sme chceli dovážať, navštívili sme všetkých významných miestnych výrobcov. Jedine dvaja z nich ale spĺňali naše nároky a predstavy. Značka Access Motor je jednou z nich. Profesionálnym prístupom ľudí, technickou úrovňou samotných štvrkoliek, rozsiahlym továrnym zázemím s modernou vlastnou výrobou motorov a hlavne nadšením a túžbou vyrábať štvorkolky na ďaleko vyššej úrovni ako konkurencia. 

 

Kliknutím na logo prejdete na ponuku štvorkoliek. 

Web dovozcu: www.access-motor.cz