Aktuálna ponuka štvorkoliek TGB


TGB Target 600 4x4

Športovo ladená štvorkolka s pohonom 4x4. Target kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek. Športovo ladený podovzok a výkonný motor sú stvorené pre športovú zábavu v teréne, ale vďaka pohonu 4x4 s uzávierkou diferenciálu, ťažným zariadením a sinému navijáku zvládne Target aj ťažkú prácu. Nad štandardy svojej triedy vyniká obratnosťou, príjemným ovládaním a vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. 

Cena: od 8.799€ s DPH

TGB Blade 600 LT 4x4

TGB Blade si vydobil povesť výkonnej, odoslenj, spoľahlivej pracovnej štvorkolky, ktorá znesie aj nešetrné zaobchádzanie. Úžitkovo-rekreačné štvorkolka Blade 600 LT prichádza s predĺženým podvozkom, pokročilými technológiami a bohatou výbavou už v štandarde. Výkonný motor 600ccm jej dáva vysokú ťažnú silu a pôsobivé zrýchlenie. Výborne vybavená štvorkolka vyniká mimoriadnou obratnosťou, príjemným riadením a skvelým pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Široký rozchod kolies s veľkou svetlou výškou a moderné nezávislé zavesenie kolies IRS dávajú štvorkolke vysokú stabilitu a výbornú priechodnosť terénom, predĺžený podvozok ponúka viac miesta a istotu v prudkých kopcoch pri zachovaní vysokej obratnosti a jednoduchej ovládateľnosti. 

Cena: od 7.799€ s DPH

TGB Blade LTX 4x4

Moderný dizajn so svetlometmi LED Matrix a osvetlením Full-LED, nová prevodovka s japonskými komponentmi, predĺžený podvozok so samostatným sedadlom spolujazdca, pohodlné ovládanie a vynikajúce jazdné vlastnosti. Ak k tomu pridáme spoľahlivý motor s vysokou ťažnou silou, vynikajúce terénne schopnosti, elektricky pripojený pohon 4x4 s uzávierkou predného diferenciálu a mimoriadne širokú sériovú výbavu, nový TGB Blade 600 LTX má všetky predpoklady na to, aby sa stal jednou z najobľúbenejších štvorkoliek strednej triedy. Predná mriežka je odnímateľná na jednoduché čistenie.

Cena: od 8.199€ s DPH

TGB Blade 1000 LTX EPS 4x4

Vrchol modelového radu TGB, vrcholný model Blade 1000, má úplne nový atraktívny dizajn, trojrežimový posilňovač riadenia, osvetlenie Full-LED a svetlomety LED Matrix. Významnou modernizáciou prešla aj automatická prevodovka so zosilnenou konštrukciou a japonskými komponentmi, aby odolala vyššiemu zaťaženiu. Oceníte aj praktickú odnímateľnú prednú mriežku, ktorá uľahčuje čistenie chladiča. Samozrejme, nechýba nič z toho, čo robí model TGB Blade 1000 takou obľúbenou štvorkolkou: výkonný dvojvalec V-Twin, pohon 2x4/4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi, trojrežimový posilňovač riadenia s variabilným nastavením, predĺžený podvozok s dostatkom miesta pre dve osoby, ťažné zariadenie alebo kvalitné dusíkové tlmiče EVO s progresívnymi vinutými pružinami.

Cena: od 11.449€ s DPH