Pár slov o nás

Firma Motocentrum RS je dcérskou spoločnosťou firmy K-P Servis, s.r.o., ktorá sa už od roku 2006 zaoberá predajom a servisom štvorkoliek a motocyklov, a taktiež predajom náhradných dielov na všetky typy motocyklov (čínskych aj značkových). Pre Vás a Váš motocykel ponúkame široký sortiment náhradných dielov a príslušenstva rôznych značiek.

V našom obchode máme v ponuke široký sortiment tovaru. Sme rodinná firma založená na tradíciách, preto u nás vždy nakúpite v prijemnej rodinnej atmosfére.
Väčšinu tovaru držíme skladom, aby ho mal zákazník čo najskôr u seba, prípadne si tovar môže u nás okamžite zakúpiť. Snažíme sa mať priaznivé ceny a kvalitu výrobkov, ktoré predávame. Na pulte u nás nájdete prilby skútrové, crossové, integrálne značky AIROH, CASSIDA, FLY, LS2, Scott, 100%, motobundy a nohavice dámske, pánske, detské a rukavice vo veľmi širokom výbere.
Na sklade máme viac než 3000 druhov náhradných dielov, čo ovplyvňuje servis, nakoľko sa na náhradné diely nečaká. Predávame štvorkolky ATV, UTV značiek Linhai, TGB, Segway, Access Motor, ale aj detské elektrické a benzínové štvorkolky. Viac informácii v sekcii ponuka. 


Náš sortiment a skladové zásoby sme rozšírili o kompletnú ponuku dielov a súčiastok na motocykle značiek Jawa, Babetta, Simson a MZ.


Radi Vás privítame v našom kamennej predajni v Rimavskej Sobote, tešíme sa na Vašu návštevu.