Aktuálna ponuka ATV a UTV Linhai


Linhai M210 EFi 2x4

Úplne nový model Linhai M210 má väčší a výkonnejší motor, prepracovaný podvozok a lepší výkon v porovnaní s predchádzajúcim modelom M150. Nový podvozok je vďaka väčším rozmerom stabilnejší a pohodlnejší pre dvoch jazdcov a vďaka lepšiemu odpruženiu zvládne aj náročnejší terén. Nový väčší motor EFI poskytuje o 50 % vyšší výkon. Spoľahlivá úžitková štvorkolka s nenáročnou údržbou, ktorá odvedie kus práce, spoľahlivo vás dopraví z miesta na miesto a zakaždým vás prekvapí svojou odolnosťou a jednoduchou obsluhou. Napriek tomu, že ide o cenovo najdostupnejšiu úžitkovú štvorkolku od spoločnosti Linhai, nájdete v nej oceľové nosiče vpredu aj vzadu, opierku pre spolujazdca, denné LED svetlá, ťažné zariadenie, oceľové kolesá a ďalšie prvky.

Cena: od 3.199€ s DPH

Linhai 300 4x4

Táto atraktívna úžitková štvorkolka s pohonom všetkých kolies na prácu a voľný čas vás prekvapí svojou obratnosťou, jednoduchosťou ovládania a vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty, kde len ťažko nájde na trhu konkurenta. Pri každodennom používaní oceníte pohodlne nastavený podvozok, tichý a spoľahlivý motor, elektricky prepínateľný pohon 2x4/4x4 a príjemné ovládanie. Vaša peňaženka ocení, že ide o cenovo najdostupnejšiu pracovnú/rekreačnú štvorkolku vo svojej triede.

Cena: od 4.399€ s DPH

Linhai 500 4x4

Výkonný úžitkový/pracovný/rekreačný model Linhai 500 4x4 je dokonale vybavený na všetky práce na farme, chate, poli alebo v lese, na voľnočasové výlety a jazdu v teréne. Pri každodennom používaní oceníte svižný podvozok s nezávislým zavesením kolies, komfortne naladené odpruženie, spoľahlivý kvapalinou chladený motor, elektricky prepínateľný pohon 2x4/4x4 s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu, vynikajúce jazdné vlastnosti, atraktívny dizajn a vysokú spoľahlivosť tejto všestrannej a praktickej štvorkolky.

Cena: od 5.399€ s DPH

Linhai 500 4x4 ProMax

Spoľahlivá technológia, výkonný motor, pohodlné odpruženie a atraktívny dizajn so svetlometmi LED Matrix. Náradie Linhai 500 ProMax je pripravené zvládnuť akúkoľvek prácu na farme, na chate, na poli alebo v lese. Pri každodennom používaní na ceste alebo v náročnom teréne oceníte vynikajúco agilný podvozok s nezávisle zavesenými kolesami, elektrické prepínanie pohonu 2x4/4x4 s uzávierkami diferenciálov a vynikajúce jazdné vlastnosti tohto plne vybaveného všestranného vozidla.

Cena: od 5.599€ s DPH

Linhai 570 4x4 ProMax

Viac sily, viac výkonu a atraktívny dizajn so svetlometmi LED Matrix. Úžitkový traktor Linhai 570 ProMax je pripravený zvládnuť akúkoľvek prácu na farme, na chate, na poli alebo v lese. Pri každodennom používaní, na ceste alebo v náročnom teréne oceníte vynikajúco agilný podvozok s nezávisle zavesenými kolesami, elektrické prepínanie pohonu 2x4/4x4 s uzávierkami diferenciálov a vynikajúce jazdné vlastnosti tohto plne vybaveného univerzálneho vozidla.

Cena: od 5.999€ s DPH

Linhai M565L EPS 4x4

Viac sily, výkonu a množstvo technických vylepšení prináša model Linhai M565L EPS s posilňovačom riadenia a úplne novým, výkonnejším motorom. Nové zliatinové disky zvyšujú príťažlivosť stroja, zatiaľ čo úplne prepracovaný digitálny displej zobrazuje informácie jasnejšie a prehľadnejšie. Vyššia svetlá výška zlepšuje prejazdnosť náročným terénom. Predĺžený rázvor a elektricky ovládaný pohon 2x4/4x4 s elektrickou uzávierkou diferenciálu si poradia aj s nerovným terénom. S bohatou štandardnou výbavou, vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami, vysokou úžitkovou hodnotou a povestnou odolnosťou patrí Linhai M565L EPS k top favoritom strednej triedy.

Cena: od 6.199€ s DPH

Linhai M570L EPS 4x4

Viac sily, viac výkonu a množstvo technických vylepšení prináša model Linhai M570L EPS s posilňovačom riadenia a novým, výkonnejším motorom. Nové zliatinové disky zvyšujú príťažlivosť stroja, zatiaľ čo úplne prepracovaný digitálny displej robí informácie jasnejšími a ľahšie čitateľnými. Radiaca páka teraz ešte lepšie padne do ruky a umožňuje presnejšie radenie. Vyššia svetlá výška zlepšuje ovládateľnosť v teréne. Predĺžený rázvor a pohon 2x4/4x4 s uzávierkou diferenciálu si poradia aj s náročným terénom. Vďaka elektrickému posilňovaču riadenia, vynikajúcim jazdným vlastnostiam, vysokej úžitkovej hodnote a povestnej odolnosti patrí Linhai M570L EPS k top favoritom strednej triedy.

Cena: od 6.599€ s DPH


Linhai UTV 1100 Diesel

Špičkové pracovné UTV s renomovaným spoľahlivým japonským dieselovým motorom Kubota a atraktívnym dizajnom so svetlometmi LED Matrix. LINHAI UTV1100 Diesel má všetko, čo potrebujete na ťažkú profesionálnu prácu: veľkú korbu s poltonovým užitočným zaťažením, 800 kg ťažnú kapacitu, robustný podvozok 2x4/4x4, jednoduché ovládanie a vysokú pracovnú morálku. Ak k tomu pridáte kvalitné spracovanie a cenu, ktorej sa konkurencia nemôže rovnať, LINHAI UTV1100 Diesel je jednou z najatraktívnejších ponúk na súkromné a profesionálne použitie na trhu.

Cena: od 16.799€ s DPH

Linhai UTV 570 T-BOSS EPS

Linhai UTV 570 T-BOSS EPS je známy pracovný kôň. Moderný dizajn so športovými akcentmi a novými liatinovými kolesami zaujme na prvý pohľad. Vďaka posilňovaču riadenia je riadenie pohodlné a jednoduché aj pri jazde s nákladom. Úplne nový motor je výkonnejší, živší a úspornejší. Nový Linhai 570 T-BOSS EPS je ideálnym pomocníkom na prácu v lese, na stavenisku, v parkoch, záhradách, na športoviskách, pri zásobovaní horských hotelov.

Cena: od 10.399€ s DPH

Linhai UTV 570 T-BOSS EPS CAMO

Linhai UTV 570 T-BOSS EPS je známy pracovný kôň. Moderný dizajn so športovými akcentmi a novými liatinovými kolesami zaujme na prvý pohľad. Vďaka posilňovaču riadenia je riadenie pohodlné a jednoduché aj pri jazde s nákladom. Úplne nový motor je výkonnejší, živší a úspornejší. Nový Linhai 570 T-BOSS EPS je ideálnym pomocníkom na prácu v lese, na stavenisku, v parkoch, záhradách, na športoviskách, pri zásobovaní horských hotelov.

Cena: od 10.599€ s DPH

Linhai UTV E-5S Electric

Čistá a tichá prevádzka, dlhý dosah, šetrnosť k životnému prostrediu. Vďaka týmto kľúčovým výhodám má elektrické UTV Linhai E-5S jedinečné využitie na farmách, v lesoch, pri poľovníctve, údržbe golfových ihrísk, v komunálnych službách alebo v zoologických a botanických záhradách. Žiadny hluk, žiadne výfukové plyny, žiadne plašenie divej zveri. Elektrický pohon umožňuje voľný prístup do skladov, výrobných hál, priemyselných areálov a stiesnených priestorov. Linhai E-5S vás príjemne prekvapí nízkymi prevádzkovými nákladmi s výrazne lacnejšou prevádzkou ako spaľovací motor. Veľká skladacia korba sa dá ľahko premeniť na priestrannú plošinu. Bohatá výbava už v základnom balení.

Cena: od 9.999€ s DPH